wiosen-caddy
Samochód fachowca

30 wiosen Caddy

Z zewnątrz Caddy Edition 30 poznamy po błyszczącym czarnym dachu, czarnych relingach i czarnych 17-calowych felgach. Pod maską zaprezentowanego modelu drzemie dwulitrowa jednostka TDI o mocy 170 KM z przekładnią DSG. Dzięki temu ten studyjny model stał się najmocniejszym Caddy w historii. To z pewnością nie lada gratka dla każdego miłośnika tego modelu.

Caddy debiutował w 1982 roku. Na początku jako pickup na bazie Golfa I generacji. Dziś Caddy jest jednym z najpopularniejszych aut w segmencie kompaktowych vanów i miejskich aut dostawczych. W zależności od wersji może służyć zarówno jako samochód rodzinny jak i dostawczy. Po drogach na całym świecie jeździ ponad 1,5 mln sztuk tego modelu.

O wyjątkowym charakterze jubileuszowego modelu świadczą także napisy na tylnej pokrywie, rozsuwanych drzwiach i listwach progowych. Lakier zewnętrzny dostępny jest w kolorach pasujących do czarnego dachu: białym Candy, srebrnym Reflex, czerwonym Salsa, zielonym Primavera i żółtym Sunny.

Caddy Edition 30 będzie można skonfigurować jako pięcio- lub siedmioosobowego. We wnętrzu znajdziemy m.in. siedzenia pokryte alcantarą, wielofunkcyjną kierownicę, a także dźwignę zmiany biegów i dźwignię hamulca ręcznego obszyte skórą. Edition 30 dostępny będzie z krótkim rozstawem osi jako wersja osobowa i jako furgon. Do wyboru będzie jeden z czterech silników.

wiosen-caddy
wiosen-caddy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *