Narzędzia

Stanley Cubix™ – sposób na idealny dom

Laser krzyżowy Cubix™ firmy Stanley to sprawdzona część znanego i przetestowanego kompleksu poziomic laserowych, dzięki którym można w sposób prosty i szybki odmienić wnętrze mieszkania, udekorować meble albo ściany. Cubix™ będzie niezastąpiony także przy tapetowaniu, wieszaniu obrazów oraz draperii, montażu półek i haczyków, wieszaniu szafek czy też instalacji oświetlenia w domu.

Przy takich urządzeniach jedną z najważniejszych rzeczy jest mała waga i poręczność. Dzięki kompaktowej, sześciennej konstrukcji laser krzyżowy Cubix™ nie sprawia trudności w użytkowaniu w każdym miejscu. Prosta jest również obsługa narzędzia, ponieważ wykonywana przy użyciu tylko jednego przełącznika włączającego i zmieniającego tryby pracy. Cubix™ transmituje samopoziomującą krzyżową wiązkę lasera (linie poziome i pionowe) na ścianie, na odległość aż 8 metrów. Brak poziomu jest sygnalizowany podświetlanym wskaźnikiem. Uchwyt Quicklink™ zapewnia precyzyjne poziomowanie w każdej pozycji, służy on do mocowania poziomicy laserowej Cubix™ na ramie drzwi, parapecie lub stopniu drabiny.

Stanley Cubix™ - sposób na idealny dom
Stanley Cubix™ - sposób na idealny dom

Stanley Cross90™ – zawsze gotowy do pracy

Stanley Cross90™ to z kolei laser krzyżowy asygnowany do nieco bardziej skomplikowanych prac wnętrzarskich: jest idealny do montażu szafek, układania płytek ceramicznych, tapetowania, montażu ścian z płyt G/K, budowy konstrukcji szkieletowych, instalacji oświetlenia, montażu instalacji elektrycznych, drzwi i okien.

Urządzenie to wysyła wyraźne krzyżujące się wiązki lasera – pionową i poziomą – oraz trzecią, dodatkową linię pod kątem 90°. Dzięki nim możliwe jest wyznaczenie dokładnego kąta prostego na sąsiednich ścianach, płaszczyzny sufitów, ścian i podłóg. Stanley Cross90™ został zaopatrzony we wskaźnik braku poziomu, włącznik zasilania i funkcji zmiany trybów pracy oraz uchwyt Quicklink™. Umożliwia on zamocowanie Cross90™ na ramie drzwi, stopniu drabiny, kobyłce lub profilu konstrukcji ścian G/K i dokonywanie dokładnego poziomowania w każdej pozycji w zakresie 360°. Przy trybie ręcznym można również zablokować wiązkę lasera po to, by wyznaczać linie ukośne konieczne przy wykończaniu wnętrza dachów, schodów oraz okapów. Zasięg pracy Stanley Cross 90™ wynosi 10 m.

Dzięki nowoczesnym i kompaktowym urządzeniom metamorfoza wnętrza domu jest przyjazna i szybka. Wdzięczność małżonki zaś bezcenna.

ASZ

Specyfikacja techniczna
Cross90™ (STHT1-77341) Cubix™ (STHT1-77340)
Zasięg maksymalny 10m 8m
Dokładność poziomowania ± 0.5mm/m ± 0.8mm/m
Samopoziomowanie Tak Tak
Zakres samopoziomowania
Tryb ręczny Tak Tak
Dioda laserowa 635 nm 635 nm
Klasa lasera 1 1
Wielokierunkowy uchwyt Tak Tak
Baterie (w zestawie) 2xaa (1.5v) 2xaa (1.5v)
Żywotność baterii 15h 20h

One Reply to “Stanley Cubix™ – sposób na idealny dom

  1. U mnie estetyke mieszkania bardzo poprawila wymiana tynkow, ktore zamowilam w [url]http://firma-tynk.com/[/url] . Od razu jest porzadniej, czysciej i przyjemniej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *