Selena po raz piąty liderem rynku stolarki
Na rynku

Selena po raz piąty liderem rynku stolarki

Tytuł Lidera Rynku Stolarki przyznawany jest na podstawie analiz rynku opracowywanych przez Centrum Analiz Branżowych na zlecenie miesięcznika Forum Branżowe. W ten sposób doceniane są firmy, które odnotowują znaczące wyniki sprzedażowe w polskiej stolarce otworowej.

Wyróżnienie dla spółki SELENA odebrała z rąk Prezesa CAB – Roberta Klosa, Anna Katyńska, Kierownik Działu Komunikacji Marketingowej w firmie SELENA SA.

Nagroda ta jest dla SELENY bardzo ważnym wyróżnieniem, bowiem zasadniczą kategorią produktową naszej firmy są piany poliuretanowe, będące nieodzownym komponentem w montażu okien i drzwi. Na tak istotnym branżowym zgromadzeniu Seleny, prekursora chemii budowlanej, po prostu nie mogło zabraknąć. Już od kilku lat, spotykamy się tu z przedstawicielami najlepszych i najbardziej znaczących firm tego segmentu – stwierdza Paweł Burdziakowski, Dyrektor Marketingu SELENY SA.

Selena po raz piąty liderem rynku stolarki

Gala Liderów Rynku Stolarki 2015 była połączona z biznesowym spotkaniem Forum 100, w którym oprócz przedstawicieli SELENY uczestniczyło około 150 managerów firm okienno-drzwiowych, między innymi Drutex (okna PCV), Wiśniowski (bramy) czy Aluprof (rolety). Centrum Analiz Branżowych prezentowało wyniki branży w pierwszym półroczu 2015 roku, prognozy rozwoju rynku stolarki do końca roku 2016 oraz perspektywy rozwoju europejskiego rynku okien z tworzyw sztucznych w najbliższych 10 latach. Gościem specjalnym Forum był Tom Debusschere, Przewodniczący Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Profili PCV, który opowiedział o dylematach branży stolarki otworowej na przestrzeni najbliższych lat. Zaznaczył również dobitnie, iż polscy producenci są graczami ważnymi na europejskim rynku, a ich dokonania budzą szacunek i uznanie.

Selena po raz piąty liderem rynku stolarki

SELENA SA od ponad dwudziestu lat łączy swoją aktywność z dostarczeniem na rynek profesjonalnej chemii budowlanej określonych wartości, zarówno dla wykonawców, jak i użytkowników indywidualnych. Wyróżnienie Lider Rynku Stolarki, przyznane firmie po raz piąty, jest potwierdzeniem bardzo wysokiej pozycji rynkowej SELENY, producenta marki TYTAN Professional.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *