Konstrukcja łożysk – czym wyróżniają się poszczególne rodzaje?
Produkty

Rolety

W sypialni świetnie sprawdzą się rolety w kolorze niebieskim, gdyż ten pomaga zasnąć i łagodzi stres. W gabinecie najlepszym wyborem może okazać się kolor żółty. Takie odcienie pobudzają umysł do pracy, a także ułatwiają zapamiętywanie ważnych informacji. Montaż nie stanowi dużego problemu i nawet największy amator doceni prostotę z jaką następuje umieszczenie rolety na oknie. Tak zwane rolety bezinwazyjne mocowane są do ramy za pomocą haków, natomiast materiał jest prowadzony żyłkami tak, by przylegał do szyby. Dzięki temu podczas uchylenia okna, płachta nie będzie zwisać i tworzyć negatywnego odczucia estetycznego. Rolety produkowane są w bardzo wielu rozmiarach, dzięki czemu dopasujemy je do niemal każdego okna. Nawet w przypadku niestandardowych rozmiarów, wycięcie odpowiedniej szerokości nie stanowi problemu. Zaletą takich rolet jest również fakt, że ich mycie jest czystą przyjemnością. W przypadku tradycyjnych zasłon i firanek, choćby najmniejsze zabrudzenie zmusza nas do zdejmowania materiału z karnisza i prania. Jeśli chodzi o rolety to zazwyczaj wystarczy jedynie przejechać mokrą szmatką po zabrudzeniu i po kłopocie! Jest to możliwe dzięki zastosowaniu materiałów, w które brud nie „wsiąka”. Takie rozwiązanie doceni nie jedna pani domu. Kolejnym głosem przemawiającym na korzyść rolet jest to, że pomieszczenie staje się większe – nie tylko wizualnie. Postawienie mebli w pobliżu okna nie będzie już kolidowało ze zwisającymi zasłonami. Zastosowanie rolet potrafi tchnąć w sypialnię, pokój czy kuchnię nie tylko nowe życie, lecz także duszę. Ich zalety mówią same za siebie i udowadniają, że są gotowe wysłać tradycyjne karnisze do lamusa.

3 Replies to “Rolety

  1. zdecydowanie rolety sa o wiele wygodniejsze w uzyciu, a poza tym wg mnie wygladaja po prostu lepiej – sama zmienilam ostatnio tradycyjne zaslony na rolety od [url]http://maat.com.pl/[/url]

  2. też jestem zwolenniczką rolet, tym bardziej, że ich ceny są stosunkowo niskie w porównaniu z funkcjonalnością rozwiązania. ostatnio zamówiłam drewniane z Rolety Prestige i jestem zadowolona!

  3. mówisz o tej marce [url]http://www.roletyprestige.pl/[/url] ? Jeżeli tak, to potwierdzam. Faktycznie ceny mają naprawdę przystępne, dlatego nie wahałam się długo przed zakupem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *