Na rynku

Pracownia architektoniczna Dobre Domy

Domy, niezależnie od projektu, są niezwykle estetyczne i, przede wszystkim, funkcjonalne. Przemyślany układ pomieszczeń w budynkach pozwala na swobodne poruszanie się po przestrzeni użytkowej i ułatwia komunikację. Pomieszczenia bez przeszkód można podzielić na część dzienną i sypialną, co sprawia, że poczucie integracji nie przeszkadza w zachowaniu przez domowników prywatności. Nasi klienci to zarówno młode pary, single, jak i duże rodziny wielopokoleniowe. W naszych koncepcjach stawiamy więc na różnorodność wynikającą z odmiennych oczekiwań każdego z Państwa. Przez cały czas poszerzamy naszą bogatą ofertę projektów domów, licząc na to, że każdy inwestor znajdzie wśród nich swój wymarzony dom.

W naszej ofercie znajdują się między innymi następujące projekty domów:

– Domy parterowe
– Domy nowoczesne
– Domy piętrowe

Wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i potrzebom. W związku z uruchomieniem rządowego programu Mieszkanie dla Młodych, opracowaliśmy kolekcję projektów domów, które spełniają wymagania wspomnianego przedsięwzięcia.

Nasze projekty można też dostosować do kryteriów rządowego programu dopłat dla domów energooszczędnych. Oferujemy najnowocześniejsze i najlepsze rozwiązania dla aktywnej i pasywnej ochrony domu.

Zespół architektów „Dobrych Domów” zajmuje się także adaptacją gotowego projektu domu na terenie powiatu wrocławskiego. W przypadku innych lokalizacji, do Waszej dyspozycji są nasi przedstawiciele.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi projektami, prosimy o kontakt – specjaliści z naszej pracowni architektonicznej chętnie odpowiedzą na każde pytanie i pomogą w podjęciu właściwej decyzji.

www.dobredomy.pl

2 Replies to “Pracownia architektoniczna Dobre Domy

  1. budowa domu to jedna sprawa. a jak ktoś chce rozbudować nieruchomość już istniejącą? to dla mnie to swego czasu był prawdziwy dylemat i szczerze nie miałem pojęcia gdzie się zgłosić. na szczęście szwagier polecił kontakt do pracowni [url]http://www.myip.pl/[/url] i wszystko dobrze się skończyło, a tym bardziej cieszy mnie, że coraz więcej ludzi decyduje się na domy zamiast mieszkania w ciasnych mieszkankach w centrum miasta

  2. mysle,ze dobre biuro projektowe nie bedzie miec problemu w takim zakresie jak rozbudowa domu, u nas sporym wsparciem byl kontakt do [url]http://wmw-architekci.pl/[/url]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *