Malfarb Akryl Color
Bramy

Polska zapoznaje się z Heras iGate

Brama iGate została wyróżniona międzynarodową nagrodą czerwonej kropki (Red Dot Award), nagrodą iF 2012 za design oraz nagrodą Excellence Award Goed Industrieel Ontwerp (Dobry Projekt Przemysłowy). Sprzedaż i instalacja bramy iGate w Polsce będzie odbywać się poprzez lokalnych dystrybutorów firmy Heras.

Futurystyczny wygląd
iGate jest stabilną bramą o unikalnym, nowoczesnym designie z wieloma opcjami indywidualnego dostosowania. Jej zaokrąglone rogi to nowość wśród (elektronicznych) bram przesuwnych. Między innymi dzięki oświetleniu LED wygląd bramy jest ponadczasowy i futurystyczny, a jednocześnie skrzydło i kolumna prowadząca są bezpieczne w użytkowaniu.

iGate w skrócie
• Nazwa iGate wskazuje na innowacyjny design, jednak przede wszystkim na klienta jako indywidualną osobę. Każdą bramę można dostosować do indywidualnych życzeń architekta lub użytkownika końcowego.
• Cechy nadające bramie szczególny wygląd to zaokrąglone linie bramy i obudowy silnika, zintegrowane rozwiązania bezpieczeństwa i oświetlenia oraz personalizowane wypełnienie.
• Brama iGate to eleganckie wejście z klasą. Architekt i sam odbiorca nadają jej ostateczny wygląd i wrażenie, od wypełnienia skrzydła do kolorów lamp RGB LED. Dzięki temu każda brama jest unikalna.
• iGate to rozwiązanie, za pomocą którego firma Heras kontynuuje trend polegający na dopasowaniu elementów wyposażenia zewnętrznego do budynku. Ta brama przesuwna jest dostępna w różnych wersjach długościowych, od 5 do 9 metrów szerokości w świetle, i w różnych wysokościach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *