Nowość! IZOHAN IZOBUD WA do gruntowania podłoży mineralnych
Produkty

Nowość! IZOHAN IZOBUD WA do gruntowania podłoży mineralnych

Wodorozcieńczalna emulsja asfaltowo-kauczukowa IZOHAN IZOBUD WA pozwala na gruntowanie podłoży mineralnych ze szczególnym akcentem położonym na gruntowanie betonów o zmniejszonej nasiąkliwości. Jest również świetnym rozwiązaniem przy wykonywaniu izolacji przeciwwilgociowej czy gruntowaniu podłoża o normalnej nasiąkliwości.

Po rozcieńczeniu z wodą (w przypadku powierzchni nienasiąkliwych w proporcjach 1:2 z przewagą emulsji, przy podłożach nasiąkliwych 1:1), produkt może być stosowany zarówno na suche, jak i wilgotne podłoże. IZOHAN IZOBUD WA jest bezrozpuszczalnikowy, a w związku z tym – bezpieczny w kontakcie ze styropianem. Ponadto charakteryzuje się wodochronnością, odpornością na czynniki atmosferyczne oraz bardzo dobrą przyczepnością do podłoży nasiąkliwych i nienasiąkliwych w tym wcześniej wymienionych betonów o zmniejszonej nasiąkliwości.

Czas tworzenia się powłoki nie przekracza 6 godzin, zaś 5 godzin należy odczekać przy nakładaniu kolejnych po sobie warstw. Producent oferuje emulsje w dwóch opakowaniach – 9- i 18-kilogramowych. Zakres temperatury umożliwiającej prawidłowe nałożenie preparatu to przedział od 5 do 25°C. Zużycie preparatu w przypadku gruntowania wynosi 0,2 kg/m2, natomiast przy wykonywaniu izolacji przeciwwilgociowej 1,5 kg/m2/mm.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *