Delikatne zdobienia z tworzywa sztucznego dodają charakteru bramom garażowym , fot. Normstahl
Bramy

Motywy zdobnicze z tworzywa sztucznego dla bram EUROSTYLE firmy Normstahl – mała rzecz, a zdobi

Czasy, kiedy brama garażowa kojarzona była z prostym wzornictwem i klasycznymi kolorami, odchodzą w niepamięć. Dowodem na to jest rosnące zainteresowanie niespotykanymi dekorami, barwami czy motywami zdobniczymi. Dlatego też designerzy z firmy Normstal przygotowali kolekcję 10 motywów zdobniczych z tworzywa sztucznego, która podkreśla nowoczesną linię bram DESIGN.

Stylizacja bramy garażowej

Przestrzenne motywy z tworzywa sztucznego podkreślają estetykę bramy garażowej, fot. Normstahl Przestrzenne motywy z tworzywa sztucznego podkreślają estetykę bramy garażowej
Fot. Normstahl

Przestrzenne wzory z tworzywa sztucznego w kolorze białego aluminium dostępne są zarówno w formie klasycznych zdobień, jak również asymetrycznych ozdób dodających niepowtarzalnego charakteru bramom DESIGN firmy Normstahl. Bazujące na figurach geometrycznych kształty ozdobników połączone w subtelne zestawienia wzbogacają elewację o nutkę nowoczesnego wzornictwa. Rożnorodne warianty zdobień podkreślają estetykę bramy garażowej, która z kolei dopełnia walory zarówno ascetycznego, jak również modernistycznego stylu architektonicznego. Niewielkie i delikatne koła, kwadraty czy wielokąty pozwalają uzyskać niepowtarzalny efekt, podkreślający symetryczne przetłoczenia kasetonowe bramy. Decydując się na ozdobienie bramy garażowej warto pomyśleć także o wykorzystaniu nowych wzorów firmy Normstahl do dekoracji drzwi wejściowych, by stworzyć idealną kompozycję pomiędzy wejściem do bramy garażowej i reszty naszego domostwa.

Elegancja w wielkim stylu

Bramy garażowe EUROSTYLE – ISO firmy Normstahl charakteryzuje szlachetna prostota gładkich segmentów. Jednak oprócz walorów estetycznych model ten posiada wiele technicznych zalet. Przede wszystkim jest on wyposażony w system antywyważeniowy spełniający wymagania normy WK2. Dzięki temu zabezpieczeniu potencjalni sprawcy nie mają żadnych szans na włamanie się z użyciem siły, ani za pomocą standardowych narzędzi. Nie do sforsowania jest opatentowany mechanizm ryglujący, a także wytrzymały profil prowadnicy. Życie włamywaczom dodatkowo utrudni zmieniony wspornik z rolką jezdną na łożyskach kulkowych i metalową osłoną na rolce. W bramach EUROSTYLE – ISO firmy Normstahl zoptymalizowano montaż, którego ułatwienie zapewniają nowe, przesuwne zawieszenia. Dodatkowo solidne uszczelki o trwałej elastyczności na nadprożu, ościeżnicach bocznych i posadzce zapewniają szczelność bramy na całym jej obwodzie. Warto także dodać, że dwa zespoły sprężyn skrętnych z zabezpieczeniem przed pęknięciem sprężyny zapewniają bezpieczną i dziecinnie łatwą obsługę bram firmy Normstahl.

Możliwość stylizacji bram DESIGN, jaką daje 10 nowych wzorów z tworzywa, poprawia walory estetyczne bramy, ale przede wszystkim podkreśla jej oryginalny wygląd. Warianty wzornicze z tworzywa sztucznego przygotowane przez firmę Normstahl potrafią sprostać indywidualnym potrzebom, jak również kreatywności projektowania wyglądu bramy garażowej. Motywy dopasowane do koloru bramy sprawiają, że będzie ona idealnym uzupełnieniem wyglądu budynku.

Brama Normstahl EUROSTYLE – ISO DESIGN, wym. : 2250 X 1875 z automatem cena od 4320 zł netto

Motywy z tworzywa sztucznego firmy Normstahl od 660 zł do 1230 zł netto

www.normstahl.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *