malowanie-wielkopowierzchniowe
Malowanie

Malowanie wielkopowierzchniowe z Farbą Deweloperską

Wymalowania dużych powierzchni przygotowywanych do dalszej aranżacji lub natychmiastowego wykorzystania muszą spełniać określone warunki gwarantujące zadowalający efekt końcowy. Należy wybrać taką farbę, która dzięki wysokim właściwościom kryjącym będzie maskowała ewentualne niedoskonałości podłoża. Farba Deweloperska marki Dekoral Professional to wysoce wydajna, biała farba emulsyjna do wnętrz, która zapewnia dobre krycie i doskonale nadaje się do malowania nowych lub wcześniej malowanych powierzchni. Jest szczególnie polecana do użycia w pomieszczeniach mieszkalnych, biurach, pomieszczeniach gospodarczych i przemysłowych. Można wykorzystywać ją zarówno przy aplikacji ręcznej jak i natryskowej na ścianach i sufitach pokrytych tynkami cementowymi, wapiennymi, cementowo – wapiennymi, gipsowymi, płytami gipsowo – kartonowymi czy betonem. Tworzy białą, matową powłokę, która ma właściwości antyrefleksyjne i jest bardzo trwała.

Dokładne krycie bieli tytanowej

Zróżnicowanie powierzchni w pomieszczeniach może powodować trudności związane z malowaniem ich na jednolity kolor. W nowych lub używanych wcześniej wnętrzach warto zastosować taką farbę, która oprócz solidnego pokrycia podłoża, zagwarantuje także odpowiednią nośność pod malowanie dekoracyjne czy klejenie tapet. Farba Deweloperska marki Dekoral Professional jest barwiona przy pomocy dwutlenku tytanu, co sprawia, że jest produktem o wysokich parametrach kryjących. Specjalne wypełniacze mineralne powodują, że dodatkowo niweluje optyczne niedoskonałości podłoża. Dzięki swojej formule pozwala na wykonywanie poprawek przy pomocy gotowej gładzi szpachlowej. Farba tworzy antyrefleksyjną powłokę dającą efekt głębokiego matu, a tym samym zapewnia estetyczny wygląd pomieszczeń. Przy zastosowaniu jej na płyty gipsowo – kartonowe, bądź na świeże tynki o wysokiej chłonności, rekomendowane jest użycie preparatu gruntującego. W takim zestawieniu uzyskany efekt końcowy będzie cechował się najwyższymi właściwościami kryjącymi.

Łatwa aplikacja i szeroki wachlarz zastosowań

Farba Deweloperska marki Dekoral Professional doskonale nadaje się do wymalowań wielkopowierzchniowych. Dzięki optymalnemu dopasowaniu składu i konsystencji dobrze rozprowadza się podczas malowania natryskowego, które pozwala na szybkie wykonywanie prac oraz sporą oszczędność farby. Specjalnie opracowana formuła sprawia, że farba otrzymała atest Państwowego Zakładu Higieny dopuszczający ją do stosowania w obiektach użyteczności publicznej, w tym w obiektach służby zdrowia, przedszkolach i szkołach. Może być także używana do wymalowań w zakładach przemysłowych, również w branży spożywczej. Farba Deweloperska cechuje się wysoką lepkością, dzięki czemu możliwe jest stosowanie jej na różnego rodzaju powierzchnie takiej jak tynki mineralne, płyty gipsowo – kartonowe czy beton. Krótki czas schnięcia powłoki w optymalnych warunkach sprawia, że nanoszenie kolejnej warstwy można rozpocząć już po 2 godzinach. Produkt dostępny jest w opakowaniach o pojemności 15 L.

cechy produktu:
Czas schnięcia: 2 h
Kolor: biały
Wygląd powłoki: głęboki mat
Wydajność: do 13 m2/l w zależności od chłonności podłoża
cena: 102,99 PLN / 15 L

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *