Firma godna zaufania
Na rynku

Firma godna zaufania

Konkurs jest organizowany od 1992 roku przez Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego, „Polska Głos Wielkopolski”, TVP S.A. Oddział w Poznaniu i Radio Merkury. Co roku przy pomocy kuponów zamieszczanych na łamach „Głosu Wielkopolskiego”, na stronie internetowej fundacji, czy poprzez głosowanie telefoniczne, konsumenci decydują o tym, które firmy wyróżnić. Oceniają w ten sposób ich walory użytkowe i jakość. Wśród nagrodzonych w tym roku znalazł się m.in. tynk gipsowy 651 L. To nie pierwszy laur dla tego produktu. Pod koniec maja tego roku otrzymał bowiem Złoty Kask od Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Budownictwa oddział Wlkp.

Statuetka „Hipolita” stanowi dla nas ogromne wyróżnienie. Oznacza to, że nasze produkty cieszą się powodzeniem wśród klientów – mówi Krzysztof Baran, dyrektor ds. komunikacji marki i rynków inwestycji w firmie Kreisel. –  Takie nagrody mobilizują, motywują nas do jeszcze bardziej intensywnych działań, które wpłyną na jak najwyższą jakość naszych produktów.

Firma godna zaufania

Dzięki łatwemu do stosowania i cenionemu przez wykonawców tynkowi gipsowemu 651 L, który jest obecny na rynku od blisko 3 lat, można realizować prace budowlane. Zaprawa tynkarska po zarobieniu wodą tworzy jednorodną masę o bardzo wysokiej wydajności tynkowania, o ok. 30 proc. większą od tradycyjnych tynków gipsowych. Przeznaczony on jest do jednowarstwowego maszynowego tynkowania ścian i stropów wewnętrznych na odpowiednio przygotowanych podłożach (wykonanych z betonu zwykłego i komórkowego, z cegieł i pustaków ceramicznych, z bloczków i cegieł wapienno-piaskowych). Cechuje się wysokimi parametrami technologicznymi oraz jakością. Produkt ten będzie wytwarzany głównie w nowo otwieranym szóstym już zakładzie firmy Kreisel w Ostrołęce.

Frima godna zaufania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *