ETS Dom dla powodzian
Budowlane porady

ETS DOM – specjalna propozycja dla powodzian

System ETS DOM bazuje na znanej technologii nazywanej w nomenklaturze technicznej ICF (Insulating Concrete Forms- technologia szalunku traconego) zapewniającej nie tylko szybką i łatwą budowę, ale także wysoki standard energooszczędności.

Szybko, łatwo, trwale

Wznoszenie ścian domu w systemie ETS jest bardzo proste i zajmuje bardzo mało czasu. Miejsce tradycyjnych materiałów konstrukcyjnych zastępują specjalne kształtki/pustaki wykonane na bazie Neoporu – innowacyjnego surowca BASF, który Termo Organika kilka lat temu wprowadziła na rynek w postaci srebrnoszarych płyt styropianowych Platinum i Platinum Plus. Srebrnoszary styropian wzbogacony o mikrocząsteczki grafitu (czystego węgla) ma wyjątkowe parametry izolacyjne, lepsze o około 30% niż klasyczne izolacje ze styropianu. To z nich wznoszone są elementy konstrukcyjne budynku takie jak: ściany, stropy i fundamenty. Konstruowanie ścian polega na poziomym łączeniu kształtek poprzez nakładanie ich na siebie i lekkie naciśnięcie w miejscu przewiązek tak, by zamki w jakie wyposażone są dolne i górne krawędzie pustaków połączyły się poprzez wzajemne pionowe wsunięcie. We wnętrzu gotowej konstrukcji mocuje się pręty zbrojeniowe, które następnie zalewane są betonem. Całość tworzy mocną konstrukcję – od razu otuloną styropianem i pozbawioną mostków termicznych, czyli miejsc, którymi ucieka ciepło. Budowa domu jest bezpieczna oraz możliwa do wykonania również samodzielnie, bez pomocy fachowców a wydatki na ogrzewanie w tak wybudowanym budynku są wyjątkowo niskie.

Technologia ICF używana w ETS DOM znana jest w krajach Europy Zachodniej, Stanach Zjednoczonych, Australii i Kanadzie od kilkudziesięciu lat. W ostatnich latach jest co raz popularniejszym sposobem budowy w Polsce. ETS Dom pozwala wybudować energooszczędny dom w niskiej cenie i bardzo krótkim czasie. To dla powodzian jest bardzo ważne – mówi Anna Domagała z Termo Organiki – Mając na względzie rozmiary klęski powodziowej przygotowaliśmy dla nich specjalną ofertę, która umożliwi im wybudowanie domu przy zaangażowaniu jeszcze mniejszych pieniędzy.

Oferta dla Powodzian

Oferta Termo Organiki skierowana jest do osób, które podczas powodzi straciły swoje domy i gospodarstwa. Każdy kto zdecyduje się wybudować lub odbudować dom w technologii ETS DOM otrzyma do 25 % zniżki na zakup elementów ETS DOM, ich bezpłatny transport na teren budowy oraz fachowe doradztwo. Dodatkowo pracownia: LK & Projekt przekaże za symboliczną złotówkę projekty domów w systemie ETS DOM. Jedynym warunkiem do skorzystania z oferty jest przedstawienie zaświadczenia z Urzędu Gminu lub Starostwa Powiatowego.

 

Szczegółowe informacje

Tel; 12 427 07 40, 0 603 970 055

e-mail: etsdom@termoorganika.com.pl

www.termooorganika.com.pl , www.etsdom.pl

 

Sprawdzona technologia z certyfikatami

Technologia ETS DOM spełnia wszelkie wymagania polskich przepisów do stosowania w budownictwie wydane przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie, Państwowy Zakład Higieny a także przez Niemiecki Instytut Techniki Budowlanej w Berlinie. Szczególną zaletą opisywanej technologii jest możliwość uzyskania ciągłości jeśli chodzi o izolacyjność termiczną obudowy, a także odporność na potencjalne błędy wykonawcze.

Dzięki łatwości montażu i możliwości znacznego obniżenia kosztów budowy, a przede wszystkim zdolności uzyskania znacznych oszczędności na ogrzewaniu przez cały okres użytkowania budynku (niższe koszty eksploatacji), system ETS DOM jest szczególnie atrakcyjny dla budujących samodzielnie i szukających oszczędności.

 

Partnerzy akcji Termo Organiki : BASF, LK & Projekt, IZODOM 2000 POLSKA

 

 

Więcej informacji na temat systemu znajduję się stronie internetowej; www.etsdom.pl 

Dodatkowe informacje: etsdom@termoorganika.com , Tel. 603 970 055

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *