Nowy dekor dla bram Top i Euro firmy Normstahl, fot. Normstahl
Bramy

Egzotyczny dekor Wenge dla bram Euro i Top firmy Normstahl

Nowoczesne wzory, desenie i kolory powodują, że brama nie tylko stoi na straży bezpieczeństwa naszego garażu, ale jest także elementem dekoracyjnym fasady domu. Nowa propozycja przygotowana przez designerów z firmy Normstahl – dekor drewnopodobny Wenge powoduje, że głęboki odcień tego egzotycznego drzewa poprawi estetykę otoczenia domu, a także doda uroku każdemu, nawet najbardziej wyszukanemu stylowi architektonicznemu. Ciemny odcień z widoczną strukturą imitującą naturalny przekrój drzewa to propozycja dla wszystkich tych, którzy poszukują innowacyjnych rozwiązań aranżacji przestrzeni.

Dekor Wenge – brama w egzotycznej szacie

Drzewo wenge rośnie w tropikalnych, afrykańskich lasach i charakteryzuje się głębokim odcieniem brązu oraz wyjątkowo widocznym wzorem. Poukładane naprzemiennie ciemniejsze i jaśniejsze pasy drewna czynią z niego wyjątkowy materiał dekoracyjny. Drewno Wenge jest majestatycznym elementem potęgującym doznania estetyczne. Dlatego też firma Normstahl wprowadziła do oferty ten drewnopodobny dekor dla bram Euro i Top.
Ciemnobrązowe fragmenty zlewają się z jaśniejszymi liniami, tworząc klasyczną bramę z egzotycznymi detalami. Struktura imitująca naturalne, afrykańskie drewno pozwala ocieplić klimat naszego garażu. Powierzchnia bramy wykonana jest z wysokiej jakości okleiny, która pozwala wprowadzić nowe akcenty i dopasować wygląd bramy do architektury domu. Indywidualny wybór wzoru kasetonów bramy, dopasowany do poszycia sprawia, że budynek nabierze zupełnie nowego charakteru.
Zaletą dekoru drewnopodobnego Wenge jest oryginalny, czerpany z natury deseń przełamujący monotonię klasycznych kolorów. Brama garażowa w odcieniu Wenge firmy Normstahl doskonale wpasuje się w ciepłe otoczenie domu, a także będzie stanowić dopełnienie tradycyjnej stolarki okiennej, drzwiowej, a także dachu i elewacji.

Naturalne piękno i bezpieczeństwo bram Euro i Top firmy Normstahl

Nowe bramy w odcieniu Wenge gwarantują nie tylko elegancję i wysoką jakość wykończenia powierzchni bramy, ale także bezpieczeństwo i komfort użytkowania bram Euro i Top firmy Normstahl. Brama sekcyjna górna EURO to jedyna brama garażowa z certyfikacją antywyważeniową WK2 w standardzie. Równomierny jej podział na sekcje powoduje optymalne i bezawaryjne funkcjonowanie bramy, dodatkowo gładka powierzchnia jest łatwa do czyszczenia. Z kolei odporna i wytrzymała powłoka lakiernicza gwarantuje idealny stan bramy.
Cichą i łatwą obsługę zapewniają podwójne rolki jezdne. Co warte podkreślenia, okucia oraz zawiasy rolek zostały osłonięte tak, aby uniknąć przypadkowych zranień i urazów.
Modele bram EURO tworzone są standardowo w oparciu o konstrukcję typu sandwich wraz z izolacją z pianki poliuretanowej wypełniającą przestrzeń między dwoma ścianami z blachy stalowej. Taka technologia pozwala oszczędzać energię cieplną oraz tłumić dźwięki. Podobnie bramy boczne Top firmy Normstahl są konstruowane z największą starannością.
Prowadzone po łuku w niewielkiej odległości od ściany bocznej garażu nie zabierają miejsca przed garażem, a także nie zmniejszają wysokości oraz szerokości otworu garażowego. Dodatkowo niezwykle prosta obsługa bramy powoduje, że nawet dziecko z łatwością otworzy drzwi prowadzące do garażu.
Panele segmentowe bram z serii Top firmy Normstahl są izolowane bezfreonową pianką poliuretanową, która wypełnia przestrzeń między powłokami z blachy stalowej. Taka izolacja pozwala zachować stałą temperaturę wewnątrz garażu, a także tłumić dźwięki dochodzące z zewnątrz.

Oryginalne połączenie kolorystyczne dekoru Wenge dla bram Euro i Top firmy Normstahl powoduje, że klasyczne barwy bram garażowych odchodzą do lamusa. Nowoczesny, głęboki odcień afrykańskiego drzewa, w który została ubrana brama garażowa dodaje uroku i designu każdemu budynkowi. Dodatkowo funkcjonalność bram z oferty firmy Normstahl sprawia, że jest to produkt dla wymagających użytkowników, poszukujących indywidualnych możliwości dekoracji domu

www.normstahl.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *